Ogłoszenia 18 sierpnia 2024

W środę, 21 sierpnia, wspomnienie św. Piusa, papieża

W czwartek, 22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

W sobotę, 24 sierpnia, święto św. Bartłomieja, apostoła

Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na cele remontowe w parafii

Bóg zapłać za dary stołu przyniesione na probostwo

Zaproszenie na doroczną Mszę Świętą Trzech Narodów na Trójstyku w Jaworzynce-Trzycatku 24 sierpnia 2024 r. (sobota)

Spotkanie rozpocznie modlitwa w kościele Matki Bożej Frydeckiej. Następnie pod przewodnictwem Biskupa Romana Pindla wyruszymy procesyjnie na Eucharystię. Niech to spotkanie będzie kolejną okazją do modlitwy o pokój na świecie. Ta modlitwa, w czasach niepokoju, jest szczególnie dziś potrzebna!

PROGRAM:

9:00 – Nabożeństwo Maryjne w  kościele Matki Bożej  Frydeckiej na Trzycatku.

9:15 – Procesja z kościoła na Trójstyk, której przewodniczyć będzie Biskup Roman Pindel, Biskup Bielsko-Żywiecki

10:00 – Msza Święta w języku czeskim, której w tym roku przewodniczyć będzie Biskup Martin David, Biskup Ostrawsko-Opawski.

Po Mszy Świętej program kulturalny i możliwość skorzystania z poczęstunku kuchni Trzech Narodów.

Ks. Marek Modzelewski
Proboszcz Parafii