Ogłoszenia 31.03.2024

mar 30, 2024 | Ogłoszenia

Wielkanoc 31.03.2024

Dziś Niedziela zmartwychwstania Pańskiego. Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę wielkanocną. Każdy z tych dni obchodzi się jako Uroczystość Pańską.

W przyszłą niedzielę będziemy czcić Miłosierdzie Boże, zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. jak w każdą niedzielę, a składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W pierwszy czwartek miesiąca zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 18:00

W pierwszy piątek będę odwiedzał chorych od godz. 9:00

W pierwszą sobotę Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o 17:30

Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia, przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu.

Bóg zapłać za świąteczne dary stołu przyniesione na plebanię.

Niech Zmartwychwstały Pan obficie Wam błogosławi, a radość z Jego zmartwychwstania wypełni Wasze serca i Waszą codzienność.